alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
150TL ve üzeri alışverişlerde kargo bedava
30 gün içinde ücretsiz iade
adidas

futbol forma

 
[18]

adidas futbol formalar

Seni ne motive eder? Sportif tasarım, rahat retro tarzı ve özgün spor giyim ürünlerinden oluşan eksiksiz bir koleksiyon, günlük, konforlu bir sokak stili için fikir verir. Futbol gibi takım sporları mı seni cezbediyor? – Kumaş ve kesim galibiyet konusunda belirleyici olabilir. Herkes maksimum performansını ortaya koyduğunda ve rekabet kızıştığında adidas giyim ürünleri ile takım ruhunu göster. Koleksiyonlarımız, gereksinimlerine göre mükemmel şekilde geliştirilmiş geniş bir yelpazeye sahip tasarımlar barındırır. adidas spor formalar ile her zaman şık görünür, rahat hissedersin. adidas'ın sunduğu futbol formalar stiline şıklık kazandırır.

Üç bantla tanınan marka – adidas futbol formalar

Seri çalımlar, hızlı paslar ve sahada keskinlik; söz konusu futbol olunca ödün vermeyi istemezsin: adidas formalar.

adidas markaları – sokak ve saha için klasik spor giyim tarzları

Performance veya Athletics gibi markalardan oluşan spor forma koleksiyonlarında efsanevi bir potansiyele sahip trendler bulacaksın. Performance, kendileri için en yüksek standartları belirleyen ve konu moda olunca kuralları kendi yazan sporcular için geliştirilen bir ürün serisi.

Aeroready ve heat.rdy gibi teknolojileri gerçek yaşam koşulları altında yakından test ediyoruz. Nemi vücuttan uzaklaştıran, soğuğa karşı koyan ve kasılmış kaslarına ideal seviyede sıcaklık sunan teknolojiler: heat.rdy ve Aeroready. Clima, Arsenal ve Tango, en çok talep edilen forma koleksiyonlarımızdandır. Koleksiyonumuzun bir parçası olan formalar, sarı, mavi, yeşil ve birçok farklı renk seçeneğinde sunuluyor.

Dünyayı baştan yaratmak için yaratıcılığı aracı eden insanlar – adidas erkek, çocuk ve kadın spor ürünleri. Gelecek, şimdi başladı. adidas'ın tasarladığı futbol formaları ile beklediğin o büyük an geldi.