alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
logo

SPOR BİR ARMAĞANDIR

Karşında Leo Messi.

Futbol geri dönerken Leo Messi futbolun kendisi için ne anlama geldiğini anlatıyor.

Sessiz stadyumlar ve bozulmamış sahalar, futbol için gerçek dışı bir manzara. Dünya dururken her futbolcunun aklındaki soru aynıydı: Ne olacak? Spor yoksa bir boşluk var. Ama bu düşünmek için de bir fırsat demek.

Futbol oynamak bir armağandır, almak ve vermektir.

Eve kapandığı bu dönemde Messi, futbol oynamayı bir onur olarak gördüğünü söylüyor. O, tüm dünyadaki taraftarlarının desteğini ve saygısını kazandı. Messi onlara, onlar da sadakatleri ile Messi'ye ilham verdiler.

“En büyük armağan, başkaları için neşe yaratmaktır.”

ile birlikte.

Hepimiz takımlarımızı, alışkanlıklarımızı ve rekabeti özlüyoruz.

Hangi sahada oynadığın önemli değil, hepimiz stadyumların hayata geri döndüğü günü düşlüyoruz. Birçoğumuz için, oyundan uzak kalmak tutkumuzu güçlendirdi.

Futbolda, belki diğer tüm sporlardan daha çok, oyuna esas ruhunu veren taraftarlardır. Takımlarına, idollerine ve sahalarına duydukları sevgi eşsizdir. Yani, oyuncular ne kadar çok verirse o kadar çok destek alırlar.

Hiç olmadığı kadar büyük bir tutkuyla oyuna dönüyoruz.

İleride bu günleri nasıl değerlendireceğimizi henüz bilmiyoruz. Ancak yalnız antrenmanlardan ve bunca beklemeden sonra en sevdiğimiz sporu takdir etmenin yeni bir yolunu bulmuş olabiliriz.

MESSI'NİN FUTBOL SEÇKİSİ